Eglė + Rytis

Tema: braškės ir vasara

Spalvos: rausva, balta

Vieta: Fiorentino kiemelis

Foto: “Nakutis foto” 

Gėlės ir dekoras: “Pūsta suknelė” 

 

Braškės – vasaros sinonimas. Taip ir nusprendėme jas padaryti pagrindiniu šventės akcentu.

Pagriebus tikriausiai paskutinius žydinčius bijūnus, Pūstoji sukūrė paprastą, labai vasarišką rištinę puokštelę.

3

129

184

Braškės, ružavi saldainiukai, zefyrai ir morengai saldžiam stalui.

185

Tortą dekoravome eustomomis ir gyvų braškių lapais. Saldus saldus ir taškuotas:)

315 190

191

Kaip vasara be ledų? Kadangi tikrų negalėjome dėti, sukūrėme jiems alternatyvą. Į specialius dėkliukus įdėjome vaflius su zefyrais, kurie atrodė kaip ledai.  Smagi idėja, kurią būtų galima patentuoti:) Šaunuolė mano skulptorė išpjovė formas (tikrai nežinau ką būčiau be jos dariusi būten per šias vestuves…).

Kadangi kartais taip nutinka, kad lieka fotografų neužfiksuoti darbo vaisiai, tenka atidaryti ir panaudoti savo archyvų foto. Tad keletas pasimėtys šiame tekste. Ne dėl dėl to, jog nepatiktų ar nevertintume fotografų darbo, priešingai, esame dėkingi, kad užfiksuoja ir mūsų darbą, tiesiog įdedame labai daug pastangų ir pasiruošimo į tam tikras detales, tad kartais taip nutinka, kad jos lieka neužfiksuotos. O šios Nakučio foto, mano manymu, yra baisiai gražios ir vasariškos.

DSC_0206

Foto: iš “Pūstos suknelės” archyvo.

DSC_0215

Garsioji vaflinė.

Ant saldaus stalo sodinome braškų ūglius vazonėliuose, kuriuose buvo užsimezgusios ir tikros braškės. Kokia pagunda buvo, kai noko namuose, keletą nuskabyti…

Šioms vestuvėms tikrai daug ruošėmės ir darbo vieta buvo pavirtusi tikrai fabrikėliu…Viktorija pjovė braškines formas, dažėm, pjovėm… Vėl pjovėm, vėl dažėm, perdažėm…:) Rezultate – didžiulės spalvotos braškės, kurios papuošė ne tik saldų stalą, bet ir buvo sukabintos fotokampeliui.

DSC_0238

Kabanti braškių foto siena. Kadangi pliaupė lietus, teko perkelti ir kabinti palapinėje.

DSC_0204

Foto iš Pūstos suknelės archyvo. Saldaus stalo braškės.

191

Vasara nebūtų vasara be braškių… Nors sezonas buvo į pabaigą, šventėje jų puikavosi įvairiausių. Vienos ir gražiausių – sugulė ant servetėlių.

189

Detalė – mini braškė (išties tai laukinė žemuogė, bet tokios ne visur auga:) Laimei turiu vietelę, kur galėjau prisiskinti:)

Minimaliai ir labai saikingai, ant kiekvienos servetėles nugulė saldi uoga. Jų šakelės įsikomponavo ir stalų puokštėse. Tad visoje temoje – braškės, braškių lapai ir vasaros skoniai.

Palinkėjimus svečiai rašė ir metė į „palinkėjimų namus“. Kaminą papuošėme mažu vainikėliu. Labai simboliškai.

310

Susėdimo planas – dar vienas autentiškas Pūstos suknelės kūrinys (Viktorijos pjaustinys) – į „ledus“ susmaigstytos kortelės, kuriose ir nurodyta susėdimo tvarka.

311

Vasara nebūtų vasara, jeigu neužkluptų lietus… Sako, jei lyja per vestuves, bus daug turtų ir jaunieji bus laimingi:) Pagal tos dienos lietaus kiekį, Eglė ir Rytis turėtų būti milijonieriais:D Nes lietus pliaupė nesustodamas nuo ryto, kas tikrai neramino.

Bet buvome pasiruošę viskam. Žaibišku greičiu buvo pastatytos palapinės (Užupio antikvariatas), šildytuvai.

383

Tačiau vakarop, lietaus tiek daug buvo, kad po stalais kaupėsi didžiausios balos ir viskas skendo vandenyje… Tikrai ta diena nebuvo maloninga savo oru:)

Keletas foto įsivaizdavimui, ką reiškia vasaros lietutis…

DSC_0244

Didžiosios puokštės prie įėjimo iš hortenzijų, eukaliptų, eustomų.

DSC_0234

Archyvas

309

Dar viena graži detalė, kurios medžioti reikėjo tikrai nemažai – „Love is“ kramtoma guma ir lenta, ant kurios svečiai turėjo užbaigti sakinį, kas gi yra ta meilė…

Kramtoma guma, kuri, neabejoju, kiekvienam yra nostalgiškas prisiminimas iš vaikystės, buvo svečiams dovanų.

Stalų numeriukų kortles įsmeigėme į ledaines su braškėmis.

188

187

Gėlių puokštelės ant pagrindinių stalų.

DSC_0190

Jaunųjų kėdės buvo atskirtos ir papuoštos eukaliptais bei pjautomis fanierinėmis braškėmis su inicialais (Viktorija šį kartą darbavosi iš peties su pjūkliukais ir švitriniu;)

317

316 403

Palapinę puošė balti ir ružavi pomponai. Lankstėme su pagalba:)

383

Prie įėjimo pakabinome jaunųjų inicialus, kurie buvo nuleisti nuo medžiagos, puoštos hortenzijomis ir eukaliptais.

306

Visas gėlės, puokšteles, jaunosios puokštė darė Pūsta Suknelė. Medžio dirbiniai (braškės, ledų dėklai, inicialai – darbščiarankės Viktorijos ;))

Vienas iš didžiausių ir ,galbūt, sunkiausių projektėlių vasarą… Daug detalių, daug smulkmenų, daug gėlių…Ir oras tikrai nepagelbėjo viską padaryti… Sunku ir tuo buvo, jog su jaunąja derinome idėjas iki paskutinės savaitės:) Pradžioje gan sklandžiai pradėjome, bet į pabaigą jaučiau, kad įvyko pasimetimas tarp siūlomų idėjų, tad teko galiausiai viską imti į savo rankas ir per trumpą savaitėlę, viską įgyvendinti. Tikras iššūkis, kai klientams viskas tinka ir patinka:)

Bet kas labiausiai atlygina visas bemieges naktis ir sunkų darbą – ogi saldūs vaisiai…:) Ypatingai braškės! Džiaugiuosi gražiu rezultatu ir laimingais uoginais:)

Kad prisirpusi Jūsų santuoka būtu, Egle ir Ryti!:) (Bėje, jaunikio nebuvau sutikusi nei vieno karto. Visus derinimus atlikome su Egle:) Būna ir taip.

318

 

 

 

This entry was posted in Braškės, Fotosesijos, Gėlės and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply