Vestuvės Nidoje, Rasa + Viktoras

RASOS IR VIKTORO ŽIEMIŠKA PASAKA

Vieta: ” Nidos Seklyčia”

Fotografavo: “Lina Aidukė Photography”

Jaunosios suknelė: Ramunė Piekautaitė

Gėlės: “Pūsta Suknelė”

Stilius ir dekoras: “Pūsta Suknelė”

Temą padiktavo pati vieta ir data – žiemiška pajūrio pasaka

  

Nuostabios vestuvės Nidoje. Baltos, elegantiškos, spontaniškos ir šiek tiek ružavos. Ruošėmės šioms vestuvėms išties labai spontaniškai ir greitai. Vietą vestuvėms jaunieji pasirinko patys. Įžadus skaitė Nidos bažnyčioje, o pobūvio dalis – ant marių kranto įsikūrūsioje jaukioje “Nidos Seklyčioje”, pro kurios langus švietė baltas marių ledas bei Nidos kopos. Kad ir nedidukėje erdvėje, puikiai visi tilpome, nors didesnėms nei 30svečių vestuvėms nerekomenduočiau, tiesiog dėl vietos stokos. Maistas – super. Jokių baltų mišrainyčių. Viskas pateikta labai estetiškai ir kokybiškai. Didelis dėkui personalui, kuris daug pagelbėjo Pūsta Suknelei:)

Įžadus jaunieji skaitė Nidos bažnyčioje. Puikus klebono Rimvydo pamokslas bei žodžiai. Labai šiuolaikiši, nenuobodūs, taiklūs. Buvome sužavėti.

Pati Nidos bažnytėlė – asmeniškai man, yra viena gražiausių. Dėl savo erdvės, jaukumo bei sklindančios šviesios. Kažkoks puikus jausmas būnant viduje. Užgniaužė kvapą, manau, ne tik jaunikiui, kai pro duris įžengė nuostabaus grožio jaunoji, su gubojų vainikėliu ir puokštele, priminė “gėlių vaiką”, ar šiek tiek bohemian style nuotaką. Grožis… Po bažnytėlės visi skubėjome į kopas bendrai fotosesijai. Spaudžiant šaltukui bei pučiant ne itin draugiškam vėjui, vienplaukės merginos, be paltukų, pozavo kopų fone.

Geras daiktas visgi tas šampanas – sušildo bet kokiu oru. Svečių aprangos kodas – spalvotos varlytės vaikinams ir raudonos uogytės merginoms.

Smagusis spontaniškas pasivažinėjimas žiemos rogėmis ant marių ledo.

Buvo pamesti ir paltai bei jaunosios kailiniai:) Visą vestuvių dieną lydėjo gyvai atliekama muzika. Pobūvio metu skambėjo labai profesionali, gerbiamų profesorių Sauliaus Šiaučiulio bei Algio Kilio iš Klaipėdos Muzikos Konservatorijos, džiazo fakulteto, atliekama muzika. Nuostabiai užpildė visą šventės nuotaiką. Skamėjo įvairūs, aukšto atlikimo lygio, kūriniai. Profesoriams talkino, kiek vėliau prisijungusi, puikaus vokalo atlikėja. Tad šokių aikštelė, nuo pat vakaro pradžios, buvo pilna.

Svečiams norėjome padovanoti kažką jaukaus ir asmeniško, tad pasirinkome Raselės dieduko natūralų medų.

Visam dekorui rinkome natūralias spalvas (šviesias lino, smėlio, rusvas spalvas), gėles derinome prie Kuršių Nerijos aplinkos (puikiai tiko gubojos!), vaišinome baltu lietuvišku sūriu, taką į “Seklyčią” nutiesėme daugybe dekoruotų stiklainiukų su žvakelėmis viduje.

Saldžiam stalui dekoruoti naudojome baltus/rusvus saldainiukus, baltą sūrį, puoštą gubojomis, žvakėmis bei gėlių puokštelėmis.

Ant gėrimų stalo stovėjo meniu su koktelių receptais. Stalus puošėme iš rausvų tulpių ir gubojų sukurtomis nedidelėmis puokštelėmis. Rezultatas išties smagus gavosi. Jaunosios puokštei ir vainikėliui naudojome tokias pačias gėles.

Bažnyčioje dėjome dvi didžiules tulpių puokštes iš altoriaus šonų, dvi dideles gubojų bei kelias mažesnes puokšteles ant pačio altoriaus. Taip pat degėme keletą baltų žvakių. Bažnyčios suolus puošėme grubaus lino audinio kaspinais su maža gubojų šakele.

Visos foto iš: “Lina Aidukė Photography”

Ypatingai gražios ir jaukios vestuvės. Linkime daug daug nuostabių akimirkų drauge, ir kad Ta pasaka, prasidėjusi Nidoje, ilgai ilgai tęstųsi… Bei lauksime mažųjų karaliukų;)!

This entry was posted in Rasa + Viktoras and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply